Lekcje

kolor (5)kolor (1)
omnie
lekcje

Zajęcia prowadzone przeze mnie są dostosowywane do potrzeb konkretnego ucznia. Przygotowuję program zindywidualizowany wobec gustu i poziomu klienta. Chętnie pracuję zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi.

Przekazuję nie tylko wiedzę praktyczną, ale również teoretyczną. W doborze materiałów stawiam na różnorodność stylistyczną i zachęcam uczniów do poznawania mnogości muzycznych gatunków. Trzon materiałów obejmuje: blues, funk, rock, pop, poezję śpiewaną, jazz, bossa nova oraz utwory klasyczne. Podczas nauki wykorzystuję materiały autorskie lub zaczerpnięte z literatury. Używam zapisów nutowych oraz tabulatur.
Podczas zajęć używam różnych gitar. Zachęcam do spotkań posiadaczy gitar klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Na miejscu zapewniam wzmacniacze i okablowanie dla instrumentów elektrycznych. Gdy uczeń nie posiada instrumentu to oferuję swoją pomoc w doborze gitary.
Tryb spotkań to w większości przypadków godzina zajęć tygodniowo. Jest to czas wystarczający dla zadania, prezentacji i opisu ćwiczeń danego materiału. Efektywność zajęć zależy w dużej mierze od czasu, który uczeń poświęci na pracę z materiałem w domu.
Dokładam wszelkich starań, aby każdy uczeń czerpał radość z efektów nauki. Zapraszam serdecznie do spróbowania gry na gitarze.